Instytut Chemii Fizycznej Polskiej Akademii Nauk, Warsztat Mechaniczny

Instytucja finansująca

Nie dotyczy

Rekrutacja 6/2024

Opis stanowiska

1

Zadania i obowiązki w projekcie

  • Programowanie, przygotowanie oraz nadzorowanie pracy maszyn CNC ( tokarki, frezarki)
  • Samodzielne dobieranie strategii obróbki
  • Kontrola jakości wykonywanych detali zgodnie z dokumentacją techniczną
  • Uzupełnianie dokumentacji stanowiskowej
  • Dbałość o porządek na stanowisku
Oferta

Nazwa stanowiska

Operator – programista maszyny CNC

Forma zatrudnienia

Praca na pełen etat

Wynagrodzenie

Do negocjacji

1.04.2024

Okres zatrudnienia

Oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze od 6000 PLN  do 8000 PLN brutto ( do negocjacji)
  • Wsparcie w procesie szkolenia na maszynach
  • Bardzo dobre warunki pracy
  • Możliwość rozwoju
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet socjalny
Wymagania

Wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze maszyn CNC, minimum 5 lat
  • Wysoka kultura osobista
  • Wykształcenie techniczne
  • Znajomość oprogramowania CAD/CAM ( Edgecam, SolidWorks, Inventor)
  • Dokumenty potwierdzające kwalifikacje zawodowe
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami kontrolno-pomiarowymi
  • Chęć do pracy i sumienność
  • Zaangażowanie
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego oraz obsługi maszyn skrawających konwencjonalnych

Kryteria oceny

  • Posiadane kompetencje
Wymagane dokumenty
  • CV

Prosimy o umieszczanie oczekiwań finansowych w przesłanych dokumentach (CV).

Zgłoszenia należy przesyłać mailem na adres rekrutacja@ichf.edu.pl z tytułem „Rekrutacja 6/2024”. Zgłoszenia przesłane na inny adres mailowy lub z innym tytułem nie będą rozpatrywane.

Więcej informacji na temat ogłoszenia można uzyskać wysyłając zapytanie na adres mailowy: jwos@ichf.edu.pl

Termin przyjmowania zgłoszeń

15.03.2024 23:59

Data ogłoszenia: 14.02.2024